Musica Dubstep Free

Musica Dubstep Free 34

Słyszałeś? To jest dźwięk dubstep! Z Muzyka Dubstep Free można słuchać radio online codziennie.

Słyszałeś? To jest dźwięk dubstep! Z Muzyka Dubstep Free można słuchać radio online codziennie.

Słyszałeś? To jest dźwięk dubstep! Z Muzyka Dubstep Free można słuchać radio online codziennie. Skorzystaj z radio fm i będziesz miał najlepszy dubstep muzyka!

Dostępne funkcje:

- Słuchaj darmowej muzyki bez słuchawek.

- Ustaw radio jako alarm lub budzik

- Ustaw stoper, aby zdalnie włączyć lub wyłączyć radio o dowolnej godzinie.

- Specjalny widget pozwoli Ci łatwo ustawić odtwarzanie muzyki z aplikacji

- Skonfiguruj swoje ulubione stacje radiowe i utwórz skróty na ekranie głównym.

- Stwórz listę ulubionych radios dla ułatwienia dostępu.

- Przeglądaj inne stacje fm radio wciskając przycisk ‘więcej’.

- Udostępnij lub zapisz poszczególne stacje z muzyką na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter.

**Uwaga! W celu uruchomienia aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. Jeśli nie posiadasz połączenia z internetem, a radio jest ustawione jako budzik lub alarm, odtworzony zostanie domyślny dźwięk alarmu.

Muzyka Dubstep Free jest specjalnie dla tych z Was, którzy lubią dubstep songs. W tej kolekcji najlepszych dubstep stacji radiowych, możesz mieć swoje ulubione dubstep music wolne ręce.

Utwórz skrót do ulubionego radio internet na ekranie głównym. W celu kontroli radios, widżet z aplikacji pojawi się w powiadomieniu. Zaznacz swoje ulubione radio live z gwiazdą.

Możesz słuchać Muzyka Dubstep Free z lub bez słuchawek, teraz nic nie powstrzymuje cię słuchać dobry dubstep piosenek w Internecie.

Możesz wybrać, aby zasnąć i obudzić się przy dźwiękach wolnego radio dubstep. Ustawić timer dla fm radio i niech twój umysł relaks przy dźwiękach nowej muzyka dubstep, ponieważ ta aplikacja wyłączy się sam w określonym czasie. Przez ustawienie alarmu, aplikacja będzie również włączyć własny w wyznaczonym czasie , i będzie obudzony przez dźwięk dubstep fm. Radio Muzyka Dubstep oferuje także możliwość dzielenia się radio z ludzi wokół ciebie.

Dzięki tej aplikacji online radio można zrobić prawdziwy dubstep przyjęcie w krótkim czasie. Z odtwarzaczem muzyka dubstep wszystko co musisz zrobić, to podłączyć do sieci i radio streaming zrobi resztę. Dokonać best dubstep imprezę, z tym internet radio.

Przestań patrzeć na dobre dubstep music w Internecie, kiedy teraz można miećnajlepszy! Słuchać radio online dubstep, gdy jesteś w potrzebie niektórych z góry music radio. Wybierać spośród wielu web radio i pobudzać się z najlepsze piosenki dubstep.

Więc co czekasz? Pobierz Muzyka Dubstep Free i oszczędzić sobie tych wszystkich irytujących wyszukuje prawego dubstep radio online. Ta kompilacja live radio posiada wszystkie popularne radio internetowe dubstep, które potrzebujesz.

Informacja o licencji:

Niniejsza aplikacja została stworzona w ramach współpracy z najlepszymi stacjami radia w Internecie. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za wsparcie.

Aplikacja została przetestowana na: HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 KitKat), Huawei Ascend.

Jest również kompatybilna z telefonami w sieci Tmobile, Orange, oraz Plus.

Prosimy o zgłaszanie błędów wraz z informacją o stosowanym urządzeniu i systemie operacyjnym. Wszelkie pytania i uwagi należy kierować pod adres: nimaxy91@gmail.com

Musica Dubstep Free

Download

Musica Dubstep Free 34

Opinie użytkowników o Musica Dubstep Free